Jak sprawdzić historię samochodu?

Niniejszy artykuł pod tytułem Po jakim kierunku studiów najłatwiej jest znaleźć pracę? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Po jakim kierunku studiów najłatwiej jest znaleźć pracę? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Masz na oku ciekawy samochód w dobrej cenie? Chcesz sprawdzić jego historię? Podpowiadamy jak sprawdzić historię samochodu z pomocą nowoczesnych urządzeń i technologii!

Jak sprawdzić historię samochodu, który chcemy kupić?

Kupując używane auto, warto zawsze sprawdzić jego historię – rok produkcji, ostatni zarejestrowany stan licznika, a także daty wydania dokumentów związanych z pojazdem. Masz na oku ciekawy samochód w dobrej cenie? Chcesz sprawdzić, czy nie był on uszkodzony, a jego przebieg jest zgodny z prawdą? Najwygodniejszym sposobem na to, by upewnić się co do stanu faktycznego auta będzie skorzystanie z oferty carVertical. Jak to działa?

Czym jest globalny rejestr samochodów?

CarVertical współtworzy globalny rejestr samochodów – to nowoczesna baza danych, która obejmuje cały cykl życia danego pojazdu, bez względu na jego eksport do innego kraju. Głównym celem firmy jest decentralizacja danych i gromadzenie informacji o historii danego samochodu z różnych źródeł, a w efekcie zminimalizowanie oszustw na rynku pojazdów używanych. Dane na temat samochodu pochodzą zarówno z rejestrów krajowych, jak i prywatnych, a do potwierdzenia ich rzetelności służy innowacyjny system blockchain. W ten sposób konsumenci mają 100% pewności co do faktycznego stanu danego samochodu.

Jak sprawdzić historię samochodu? Dlaczego warto wypróbować carVertical?

Jak sprawdzić historię samochodu? Wystarczy wprowadzić numer VIN pojazdu. Po jego wprowadzeniu użytkownik otrzyma pełen raport z wiarygodnymi i autentycznymi informacjami na temat samochodu.

W raporcie znajdą się takie dane jak:

  • Rok produkcji,
  • Typ silnika,
  • Model samochodu,
  • Typ przekładni,
  • Rodzaj nadwozia,
  • Moc silnika.

Ponadto użytkownik otrzyma podgląd uszkodzeń, jakie odniósł dany pojazd, a także informację o szacunkowych kosztach ich naprawy. Będzie mógł sprawdzić, gdzie pojazd został wyprodukowany, w którym kraju był rejestrowany, gdzie był sprawdzany i gdzie miał wypadek. Możliwe będzie także wyświetlenie porad dotyczących nadchodzącej konserwacji oraz zapisów dotyczących prawa własności.

Urządzenie OBC carVertical to kolejny krok do rozwoju Internet of Things. Dzięki tej zaawansowanej technologii będzie możliwe zwiększenie bezpieczeństwa konsumentów, kupujących samochody na rynku aut używanych.