Niestandardowe ozdobne pudełka to świetne rozwiązanie dla wielu branż biznesowych. Z kartonowych opakowań mogą korzystać także firmy hotelarskie. Jak wykorzystać ich potencjał w Twoim hotelu?

Ozdobne pudełka do hotelu a komunikacja z klientem

Wizerunek firmy w oczach klientów to jeden z najważniejszych czynników decydujących o sukcesie sprzedażowym, także w branży hotelarskiej. Komunikację z klientem można prowadzić wielotorowo. Jedną z popularnych we współczesnym biznesie form kontaktu z klientem są ozdobne biznesowe pudełka!

To rozwiązanie na topie, ponieważ kartonowe opakowania są przyjazne dla środowiska, praktyczne i posiadają ogromne walory estetyczno-reklamowe. Eleganckie pudełka z nadrukowanym logotypem Twojego hotelu można wykorzystać na wiele sposobów. Jak zbudować pozytywny wizerunek marki w oczach klientów?

Jak wykorzystać ozdobne pudełka w branży hotelarskiej?

Ozdobne pudełka mogą na stałe zadomowić się w przestrzeni Twojego hotelu jako:

  • Eleganckie pudełka na sztućce i naczynia
  • Pudełka i torby na jedzenie na wynos
  • Eleganckie opakowania na napoje i artykuły w szklanych butelkach
  • Pudełka na kosmetyki, szlafroki i ręczniki dla hotelowych gości
  • Teczki ofertowe, paczki powitalne, foldery konferencyjne
  • Vouchery prezentowe i karty rabatowe dla stałych klientów

Zamiast zostawiać artykuły dla gości na łóżku, w łazience lub na stoliku, lepiej je zaprezentować w eleganckich, sygnowanych hotelowym logotypem trwałych opakowaniach. Luksusowa czerń, zieleń, czerwień i naniesiony na opakowania złoty lub srebrny logotyp hotelu to rozwiązanie, które sprawi, że Twoja marka zostanie wyeksponowana, a klienci poczują się wyjątkowo!

Eleganckie opakowania biznesowe od Packhelp

Jeśli zależy Ci na budowaniu pozytywnego wizerunku marki i innowatorskich rozwiązaniach, warto wypróbować biznesowe opakowania produktowe firmy Packhelp. Eleganckie opakowania to produkt dedykowany wielu branżom, w tym także hotelowej. Minimalny nakład pudełek produktowych, które można zamówić to 30 sztuk. Opakowania Packhelp są ekologiczne i estetyczne – możesz je spersonalizować zgodnie z wizją i identyfikacją wizualną Twojej firmy lub z ich pomocą odświeżyć wizerunek marki. To idealne rozwiązanie dla biznesu!