Ekskluzywne marki win powinno się wręczać (zarówno klientom, jak i w formie prezentu) w wyjątkowym opakowaniu. Jakie opakowania na wino dla biznesu są popularne na rynku? Jak dopasować ich wygląd do charakteru marki?

Opakowania na wino dla biznesu

Opakowania na wino to oryginalna metoda na dostarczenie do klienta nie tylko wina, ale też innych produktów, takich jak oliwa, soki lub ekskluzywne kosmetyki. To zamykane, utwardzone pudełko, w którym można bezpiecznie przechowywać i transportować różne artykuły w szklanych butelkach.

Opakowania na wino to rozwiązanie nie tylko dla dystrybutorów artykułów spożywczych. Gustowne, spersonalizowane pudełka to modny i praktyczny gadżet, który sprawdzi się doskonale także w branży kosmetycznej oraz farmaceutycznej. Dopasowane do wymiarów szklanej butelki opakowanie zapewni produktom należytą ochronę.

Najlepsze opakowania na wino dla biznesu

Dobre opakowanie to opakowanie wyposażone w kartonową wkładkę i charakteryzujące się estetycznym wyglądem. Tego typu pudełka nadają się nie tylko na opakowania produktowe, ale i jako wyposażenie lokali gastronomicznych i hoteli oraz jako gustowne prezenty – dla rodziny, znajomych, pracowników lub klientów biznesowych.

Wśród najlepszych opakowań na wino można wyróżnić:

  • Pudełka z wycięciem i poręcznym uchwytem
  • Ekologiczne pudełka w kolorze brązowym (Kraft)
  • Luksusowe pudełka Kraft ze srebrnymi nadrukami i wykończeniami
  • Białe estetyczne pudełka na pojedyncze lub podwójne butelki
  • Zamykane pudełka dopasowane rozmiarem do pojedynczej butelki

Ważną cechą opakowań jest możliwość ich personalizacji. Wyposażenie opakowania w wycięcie, praktyczny uchwyt lub czarne eleganckie nadruki to rozwiązanie, które pomoże dopasować pudełko do charakteru marki. Tym samym opakowane może stanowić cenny nośnik reklamowy!

Jak zaprojektować spersonalizowane opakowanie na butelki?

Chcesz zaprojektować unikalne pudełko, które będzie nie tylko świetnie wyglądać, ale i reklamować Twoją markę? A może szukasz pudełka na prezent dla klienta lub partnera? Wypróbuj ozdobne opakowania na wino! W Polsce produkcją takich pudełek zajmuje się między innymi Packhelp. W ofercie firmy znajdziesz zarówno pudełka wykonane z bielonej tektury, jak i ekologiczne brązowe pudełka typu Kraft.