Coraz więcej mniejszych przedsiębiorców decyduje się na samodzielną księgowość, a to za sprawą profesjonalnych narzędzi, które dzisiaj oferuje rynek. Programy online przeznaczone do wystawiania faktur i prowadzenia KPiR w sposób prosty, szybki i intuicyjny, pomagają w łatwiejszym zarządzaniu firmą. Dlatego, jeśli Ty też szukasz kompleksowego rozwiązania dla swojego biznesu – wybierz Taxomatic!

Wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz

Taxomatic jest intuicyjnym i nowoczesnym programem do prowadzenia księgowości, który czyni tę część pracy prostą i wygodną. Możesz korzystać z programu zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Na laptopie, smartfonie oraz tablecie – Taxomatic jest dostępny i gotowy do pracy.

Wszystko pod kontrolą

Program umożliwia Ci monitorowanie Twoich finansów, wysokość podatku dochodowego oraz VAT. Dzięki Taxomatic, masz pełną kontrolę nad sytuacją finansową Twojej firmy, a wszystko jest zrozumiałe i proste do odszukania. Przejrzyste wykresy to Twój spokój i kontrola.

Niskie koszty prowadzenia księgowości

Konkurencyjne ceny i kompleksowa obsługa to dwie rzeczy, których możesz oczekiwać po Taxomatic. Program do faktur przetestujesz, a później zakupisz w atrakcyjnej cenie. Zamiast korzystać z usług biura rachunkowego, dziś sam możesz prowadzić sprawną i łatwą księgowość.

Funkcje i kompleksowe wsparcie

Taxomatic umożliwia dołączanie kolejnych użytkowników z określonymi uprawnieniami. Zakres funkcji rozszerza się razem z rozwojem Twojej firmy. Taxomatic to Twoje osobiste internetowe biuro rachunkowe. Program pozwala, między innymi, na automatyczne wprowadzanie faktur OCR (przy użyciu skanera i smartfona), a także tworzy szybkie raporty dotyczące przychodów, stanu konta, należności, stanu kas i innych zobowiązań. Łatwo stworzysz zestawienia zbiorcze, porównując wyniki finansowe wielu firm w jednym raporcie. Obsługa księgowości jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Bezpieczeństwo danych

Program gwarantuje maksimum bezpieczeństwa Twoich danych. Dzięki wykorzystaniu technologii Microsoft Azure i SSL, możesz być spokojny o zabezpieczenie wrażliwych informacji.

Dzięki ciągle wdrażanym innowacjom, Taxomatic staje się kompleksowym narzędziem do prowadzenia księgowości. Rozliczanie się online jest proste, wygodne i niedrogie. Już teraz przekonaj się sam i wypróbuj Taxomatic za darmo.